PBA75F-5-C
CoselCosel
Cosel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PBA75F-5-C
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 5V
Podatkovni listi: PBA75F-5-C.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PBA75F-5-C
Številka dela PBA75F-5-C Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 5V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1001 pcs Podatkovni list PBA75F-5-C.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 5.31" L x 1.26" W x 3.23" H (134.9mm x 32.0mm x 82.0mm)
Serija PB delovna temperatura -10°C ~ 71°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Učinkovitost 83%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 5V 15A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 15A
Podobni izdelki
PBA75F-48-VN
PBA75F-48-VN
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 48V
Na zalogi: 955 pcs
Prenesi: PBA75F-48-VN.pdf
RFQ
PBA75F-48-RV
PBA75F-48-RV
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 48V
Na zalogi: 1075 pcs
Prenesi: PBA75F-48-RV.pdf
RFQ
PBA75F-5-CEN
PBA75F-5-CEN
Opis: AC/DC CONVERTER 5V
Na zalogi: 734 pcs
Prenesi: PBA75F-5-CEN.pdf
PBA75F-48-TN
PBA75F-48-TN
Opis: AC/DC CONVERTER 48V
Na zalogi: 870 pcs
Prenesi: PBA75F-48-TN.pdf
PBA75F-48-V
PBA75F-48-V
Opis: AC/DC CONVERTER 48V
Na zalogi: 880 pcs
Prenesi: PBA75F-48-V.pdf
PBA75F-5-CJ
PBA75F-5-CJ
Opis: AC/DC CONVERTER 5V
Na zalogi: 937 pcs
Prenesi: PBA75F-5-CJ.pdf
PBA75F-48-T
PBA75F-48-T
Opis: AC/DC CONVERTER 48V
Na zalogi: 908 pcs
Prenesi: PBA75F-48-T.pdf
PBA75F-5-CJN
PBA75F-5-CJN
Opis: AC/DC CONVERTER 5V
Na zalogi: 888 pcs
Prenesi: PBA75F-5-CJN.pdf
PBA75F-5-CT
PBA75F-5-CT
Opis: AC/DC CONVERTER 5V
Na zalogi: 942 pcs
Prenesi: PBA75F-5-CT.pdf
PBA75F-5-CGN
PBA75F-5-CGN
Opis: AC/DC CONVERTER 5V
Na zalogi: 835 pcs
Prenesi: PBA75F-5-CGN.pdf
PBA75F-5-CN
PBA75F-5-CN
Opis: AC/DC CONVERTER 5V
Na zalogi: 727 pcs
Prenesi: PBA75F-5-CN.pdf
PBA75F-5
PBA75F-5
Opis: AC/DC CONVERTER 5V 75W
Na zalogi: 1099 pcs
Prenesi: PBA75F-5.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika