PBA75F-5-N
pregled izdelka
Številka dela: PBA75F-5-N
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 5V 75W
Podatkovni listi: PBA75F-5-N.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PBA75F-5-N
Številka dela PBA75F-5-N Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 5V 75W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1243 pcs Podatkovni list PBA75F-5-N.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 5V
Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC Tip Enclosed
Serija PBA Moč (Watts) 75W
Druga imena 1776-1521 Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna No
Lastnosti DC Input Capable, Universal Input Učinkovitost 83%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 15A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 15A
Odobritve CE, cURus, TUV Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PBA75F-5-RN
PBA75F-5-RN
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 5V
Na zalogi: 921 pcs
Prenesi: PBA75F-5-RN.pdf
RFQ
PBA75F-5-RN1
PBA75F-5-RN1
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 5V
Na zalogi: 700 pcs
Prenesi: PBA75F-5-RN1.pdf
RFQ
PBA75F-5-N1
PBA75F-5-N1
Opis: AC/DC CONVERTER 5V