PCA600F-12-TP2
CoselCosel
PCA600F-12-TP2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PCA600F-12-TP2
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC PS (ENCLOSED TYPE) 600W, 1
Podatkovni listi: PCA600F-12-TP2.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 188 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 188 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PCA600F-12-TP2
Številka dela PCA600F-12-TP2 Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC PS (ENCLOSED TYPE) 600W, 1 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 188 pcs Podatkovni list PCA600F-12-TP2.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC, 88 ~ 370 VDC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 5.98" L x 3.50" W x 1.61" H (152.0mm x 89.0mm x 41.0mm)
Serija PCA Moč (Watts) 636W
Druga imena 1776-3639 delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Minimalna obremenitev je obvezna -
Lastnosti Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input Učinkovitost 92%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 53A 85 ~ 264 VAC, 88 ~ 370 VDC Input Tok - izhod (maks.) 53A