PJA150F-15
CoselCosel
Cosel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PJA150F-15
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 15V 150W
Podatkovni listi: PJA150F-15.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PJA150F-15
Številka dela PJA150F-15 Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 15V 150W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1712 pcs Podatkovni list PJA150F-15.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 15V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 5.08" L x 1.61" W x 3.82" H (129.0mm x 40.9mm x 97.0mm)
Serija PJA Moč (Watts) 150W
Druga imena 1776-1006 delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Universal Input
Učinkovitost 87% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 10A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 10A Odobritve CE, cURus, TUV
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PJA150F-15-T
PJA150F-15-T
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 15V 150W
Na zalogi: 1148 pcs
Prenesi: PJA150F-15-T.pdf
RFQ
PJA150F-15-R
PJA150F-15-R
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 15V 150W
Na zalogi: 1241 pcs
Prenesi: PJA150F-15-R.pdf
RFQ
PJA150F-12-C
PJA150F-12-C
Opis: AC/DC CONVERTER 12V 150W
Prenesi: PJA150F-12-C.pdf
PJA150F-15-J
PJA150F-15-J
Opis: AC/DC CONVERTER 15V 150W
Prenesi: PJA150F-15-J.pdf
PJA150F-15-N2
PJA150F-15-N2
Opis: AC/DC CONVERTER 15V 150W
Prenesi: PJA150F-15-N2.pdf
PJA150F-12-N2
PJA150F-12-N2
Opis: AC/DC CONVERTER 12V 150W
Prenesi: PJA150F-12-N2.pdf
PJA150F-15-C
PJA150F-15-C
Opis: AC/DC CONVERTER 15V 150W