PJA150F-48
CoselCosel
Cosel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PJA150F-48
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 48V 150W
Podatkovni listi: PJA150F-48.pdf
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PJA150F-48
Številka dela PJA150F-48 Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 48V 150W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2031 pcs Podatkovni list PJA150F-48.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 5.08" L x 1.61" W x 3.82" H (129.0mm x 40.9mm x 97.0mm)
Serija PJA Moč (Watts) 150W
Druga imena 1776-1009 delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating)
Učinkovitost 90% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 3.2A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 3.2A Odobritve CE, cURus, TUV
Podobni izdelki
PJA150F-48-N2
PJA150F-48-N2
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 48V 150W
Na zalogi: 1133 pcs
Prenesi: PJA150F-48-N2.pdf
RFQ
PJA150F-48-R
PJA150F-48-R
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 48V 150W
Na zalogi: 1221 pcs
Prenesi: PJA150F-48-R.pdf
RFQ
PJA150F-48-J
PJA150F-48-J
Opis: AC/DC CONVERTER 48V 150W