PJA600F-12
CoselCosel
PJA600F-12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PJA600F-12
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 12V 600W
Podatkovni listi: PJA600F-12.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 670 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 670 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PJA600F-12
Številka dela PJA600F-12 Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 12V 600W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 670 pcs Podatkovni list PJA600F-12.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 8.46" L x 4.72" W x 2.40" H (214.9mm x 119.9mm x 61.0mm)
Serija PJA Moč (Watts) 600W
Druga imena 1776-1010 delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating)
Učinkovitost 84% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 50A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 50A Odobritve CE, cURus, TUV
Podobni izdelki
PJA300F-5-G
PJA300F-5-G
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 5V 300W
Na zalogi: 891 pcs
Prenesi: PJA300F-5-G.pdf
RFQ
PJA300F-5-M
PJA300F-5-M
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 5V 300W
Na zalogi: 794 pcs
Prenesi: PJA300F-5-M.pdf
RFQ
PJA600F-12-C
PJA600F-12-C
Opis: AC/DC CONVERTER 12V 600W
Na zalogi: 481 pcs
Prenesi: PJA600F-12-C.pdf
PJA300F-5-F4
PJA300F-5-F4
Opis: AC/DC CONVERTER 5V 300W
Na zalogi: 824 pcs
Prenesi: PJA300F-5-F4.pdf
PJA600F-12-G
PJA600F-12-G
Opis: AC/DC CONVERTER 12V 600W
Na zalogi: 486 pcs
Prenesi: PJA600F-12-G.pdf
PJA300F-5-C
PJA300F-5-C
Opis: AC/DC CONVERTER 5V 300W
Na zalogi: 697 pcs
Prenesi: PJA300F-5-C.pdf
PJA600F-12-V
PJA600F-12-V
Opis: AC/DC CONVERTER 12V 600W
Na zalogi: 511 pcs
Prenesi: PJA600F-12-V.pdf
PJA300F-5-V
PJA300F-5-V
Opis: AC/DC CONVERTER 5V 300W
Na zalogi: 868 pcs
Prenesi: PJA300F-5-V.pdf
PJA600F-12-R
PJA600F-12-R
Opis: AC/DC CONVERTER 12V 600W
Na zalogi: 542 pcs
Prenesi: PJA600F-12-R.pdf
PJA300F-5-R
PJA300F-5-R
Opis: AC/DC CONVERTER 5V 300W
Na zalogi: 862 pcs
Prenesi: PJA300F-5-R.pdf
PJA600F-12-F4
PJA600F-12-F4
Opis: AC/DC CONVERTER 12V 600W
Na zalogi: 499 pcs
Prenesi: PJA600F-12-F4.pdf
PJA600F-12-W
PJA600F-12-W
Opis: AC/DC CONVERTER 12V 600W
Na zalogi: 496 pcs
Prenesi: PJA600F-12-W.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika