PJA600F-5
CoselCosel
Cosel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PJA600F-5
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 5V 600W
Podatkovni listi: PJA600F-5.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 680 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 680 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PJA600F-5
Številka dela PJA600F-5 Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 5V 600W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 680 pcs Podatkovni list PJA600F-5.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 8.46" L x 4.72" W x 2.40" H (214.9mm x 119.9mm x 61.0mm)
Serija PJA Moč (Watts) 500W
Druga imena 1776-1015 delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Universal Input
Učinkovitost 79% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 100A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 100A Odobritve CE, cURus, TUV
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PJA600F-5-C
PJA600F-5-C
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 5V 600W
Na zalogi: 500 pcs
Prenesi: PJA600F-5-C.pdf
RFQ
PJA600F-5-R
PJA600F-5-R
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 5V 600W