PLA300F-15
CoselCosel
PLA300F-15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PLA300F-15
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 15V
Podatkovni listi: 1.PLA300F-15.pdf2.PLA300F-15.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PLA300F-15
Številka dela PLA300F-15 Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 15V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1284 pcs Podatkovni list 1.PLA300F-15.pdf2.PLA300F-15.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 15V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 7.48" L x 4.02" W x 1.61" H (190.0mm x 102.1mm x 40.9mm)
Serija PL Druga imena 1776-2560
PLA300F-15-ND
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 83% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 20A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 20A Odobritve CE, cURus, TUV
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PLA300F-12
PLA300F-12
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 12V 300W
Na zalogi: 1215 pcs
Prenesi: PLA300F-12.pdf
RFQ
PLA300F-12-V
PLA300F-12-V
Proizvajalci: Cosel
Opis: AC/DC CONVERTER 12V
Na zalogi: 719 pcs
Prenesi: PLA300F-12-V.pdf
RFQ
PLA300F-15-C
PLA300F-15-C
Opis: AC/DC CONVERTER 15V
Na zalogi: 754 pcs
Prenesi: PLA300F-15-C.pdf
PLA300F-15-G
PLA300F-15-G
Opis: AC/DC CONVERTER 15V
Na zalogi: 699 pcs
Prenesi: PLA300F-15-G.pdf
PLA300F-12-U
PLA300F-12-U
Opis: AC/DC CONVERTER 12V
Na zalogi: 784 pcs
Prenesi: PLA300F-12-U.pdf
PLA300F-12-G
PLA300F-12-G
Opis: AC/DC CONVERTER 12V
Na zalogi: 693 pcs
Prenesi: PLA300F-12-G.pdf
PLA300F-15-U
PLA300F-15-U
Opis: AC/DC CONVERTER 15V
Na zalogi: 717 pcs
Prenesi: PLA300F-15-U.pdf
PLA300F-24
PLA300F-24
Opis: AC/DC CONVERTER 24V 300W
Na zalogi: 1269 pcs
Prenesi: PLA300F-24.pdf
PLA300F-12-C
PLA300F-12-C
Opis: AC/DC CONVERTER 12V
Na zalogi: 770 pcs
Prenesi: PLA300F-12-C.pdf
PLA300F-15-V
PLA300F-15-V
Opis: AC/DC CONVERTER 15V
Na zalogi: 769 pcs
Prenesi: PLA300F-15-V.pdf
PLA300F-24-C
PLA300F-24-C
Opis: AC/DC CONVERTER 24V
Na zalogi: 705 pcs
Prenesi: PLA300F-24-C.pdf
PLA3
PLA3
Proizvajalci: Cornell Dubilier Electronics
Opis: CAPACITOR CAP UP WIRE
Prenesi: PLA3.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika