PLA600F-36-G
CoselCosel
PLA600F-36-G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PLA600F-36-G
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 36V
Podatkovni listi: PLA600F-36-G.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 540 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 540 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PLA600F-36-G
Številka dela PLA600F-36-G Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 36V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 540 pcs Podatkovni list PLA600F-36-G.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 36V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 8.46" L x 4.72" W x 2.40" H (214.9mm x 119.9mm x 61.0mm)
Serija PL delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Učinkovitost 88%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 36V 16.7A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 16.7A