PMA100F-48-RN
CoselCosel
Cosel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PMA100F-48-RN
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 48V
Podatkovni listi: 1.PMA100F-48-RN.pdf2.PMA100F-48-RN.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 655 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 655 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PMA100F-48-RN
Številka dela PMA100F-48-RN Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 48V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 655 pcs Podatkovni list 1.PMA100F-48-RN.pdf2.PMA100F-48-RN.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - izolacija 2kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 6.61" L x 1.34" W x 3.66" H (167.9mm x 34.0mm x 93.0mm)
Serija PM delovna temperatura -10°C ~ 70°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Učinkovitost 86%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 2.1A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 2.1A