SCHA10000T-48-Y1
CoselCosel
Cosel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SCHA10000T-48-Y1
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 48V 10KW
Podatkovni listi: SCHA10000T-48-Y1.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 16 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 16 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SCHA10000T-48-Y1
Številka dela SCHA10000T-48-Y1 Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 48V 10KW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16 pcs Podatkovni list SCHA10000T-48-Y1.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - izolacija 2kV Napetost - Vhod 160 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 20.08" L x 12.22" W x 5.91" H (510.0mm x 310.4mm x 150.1mm)
Serija SC delovna temperatura 0°C ~ 50°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Učinkovitost 90%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 208A 160 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 208A