SFS10481R5A
CoselCosel
Cosel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SFS10481R5A
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka DC DC CONVERTER 1.5V
Podatkovni listi: 1.SFS10481R5A.pdf2.SFS10481R5A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SFS10481R5A
Številka dela SFS10481R5A Proizvajalec Cosel
Opis DC DC CONVERTER 1.5V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2762 pcs Podatkovni list 1.SFS10481R5A.pdf2.SFS10481R5A.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 1.5V
Napetost - izolacija 1.5kV Napetost - Vhod (Min) 36V
Napetost - Vhod (maks.) 76V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.52" L x 1.07" W x 0.20" H (38.7mm x 27.2mm x 5.0mm)
Serija SFS Moč (Watts) 5.25W
Paket / primer - delovna temperatura -40°C ~ 85°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže -
Lastnosti - Učinkovitost 82%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 1.5V 3.5A 36V - 76V Input Tok - izhod (maks.) 3.5A