SFS30243R3C
CoselCosel
SFS30243R3C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SFS30243R3C
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V
Podatkovni listi: 1.SFS30243R3C.pdf2.SFS30243R3C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SFS30243R3C
Številka dela SFS30243R3C Proizvajalec Cosel
Opis DC DC CONVERTER 3.3V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2428 pcs Podatkovni list 1.SFS30243R3C.pdf2.SFS30243R3C.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - izolacija 1.5kV Napetost - Vhod (Min) 18V
Napetost - Vhod (maks.) 36V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.52" L x 1.23" W x 0.31" H (38.7mm x 31.2mm x 8.0mm)
Serija SFS Moč (Watts) 30W
Paket / primer 17-DIP Module Druga imena 1776-3488
SFS30243R3C-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Lastnosti - Učinkovitost 91%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 9A 18V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 9A