SFS30483R3B
CoselCosel
SFS30483R3B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SFS30483R3B
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V
Podatkovni listi: 1.SFS30483R3B.pdf2.SFS30483R3B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SFS30483R3B
Številka dela SFS30483R3B Proizvajalec Cosel
Opis DC DC CONVERTER 3.3V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2068 pcs Podatkovni list 1.SFS30483R3B.pdf2.SFS30483R3B.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - izolacija 1.5kV Napetost - Vhod (Min) 36V
Napetost - Vhod (maks.) 76V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.52" L x 1.23" W x 0.31" H (38.7mm x 31.2mm x 8.0mm)
Serija SFS Moč (Watts) 30W
Druga imena 1776-2635
SFS30483R3B-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
Učinkovitost 92% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 9A 36V - 76V Input
Tok - izhod (maks.) 9A Aplikacije ITE (Commercial)