SPLFA50F-12-C
CoselCosel
Cosel
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPLFA50F-12-C
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 12V
Podatkovni listi: 1.SPLFA50F-12-C.pdf2.SPLFA50F-12-C.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 930 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 930 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SPLFA50F-12-C
Številka dela SPLFA50F-12-C Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 12V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 930 pcs Podatkovni list 1.SPLFA50F-12-C.pdf2.SPLFA50F-12-C.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 6.85" L x 2.40" W x 1.42" H (174.0mm x 61.0mm x 36.1mm)
Serija SPLF delovna temperatura -10°C ~ 50°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Učinkovitost 80.5%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 4.3A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 4.3A