SUCS1R52415BP
CoselCosel
SUCS1R52415BP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SUCS1R52415BP
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15V
Podatkovni listi: 1.SUCS1R52415BP.pdf2.SUCS1R52415BP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SUCS1R52415BP
Številka dela SUCS1R52415BP Proizvajalec Cosel
Opis DC DC CONVERTER 15V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5792 pcs Podatkovni list 1.SUCS1R52415BP.pdf2.SUCS1R52415BP.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 15V
Napetost - izolacija 500V Napetost - Vhod (Min) 18V
Napetost - Vhod (maks.) 36V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.88" L x 0.50" W x 0.28" H (22.4mm x 12.7mm x 7.0mm)
Serija SUCS Moč (Watts) 1.5W
Paket / primer 5-SMD Module, Gull Wing delovna temperatura -40°C ~ 85°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Lastnosti - Učinkovitost 75%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 100mA 18V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 100mA