SUCS3053R3C-C
CoselCosel
SUCS3053R3C-C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SUCS3053R3C-C
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V
Podatkovni listi: 1.SUCS3053R3C-C.pdf2.SUCS3053R3C-C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SUCS3053R3C-C
Številka dela SUCS3053R3C-C Proizvajalec Cosel
Opis DC DC CONVERTER 3.3V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4859 pcs Podatkovni list 1.SUCS3053R3C-C.pdf2.SUCS3053R3C-C.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - izolacija 500V Napetost - Vhod (Min) 4.5V
Napetost - Vhod (maks.) 9V Tip Isolated Module, Conformal Coated
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.98" L x 0.61" W x 0.28" H (25.0mm x 15.5mm x 7.0mm)
Serija SUCS Moč (Watts) 2W
Paket / primer 6-DIP Module delovna temperatura -40°C ~ 85°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti - Učinkovitost 72%
natančen opis Isolated Module, Conformal Coated DC DC Converter 1 Output 3.3V 600mA 4.5V - 9V Input Tok - izhod (maks.) 600mA
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SUCS30515BP
SUCS30515BP
Proizvajalci: Cosel
Opis: DC DC CONVERTER 15V
Na zalogi: 5078 pcs
Prenesi: SUCS30515BP.pdf
RFQ
SUCS3053R3C
SUCS3053R3C
Proizvajalci: Cosel
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V