SUTS3243R3
CoselCosel
SUTS3243R3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SUTS3243R3
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V
Podatkovni listi: 1.SUTS3243R3.pdf2.SUTS3243R3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SUTS3243R3
Številka dela SUTS3243R3 Proizvajalec Cosel
Opis DC DC CONVERTER 3.3V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4380 pcs Podatkovni list 1.SUTS3243R3.pdf2.SUTS3243R3.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - izolacija 500V Napetost - Vhod (Min) 18V
Napetost - Vhod (maks.) 36V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.18" L x 0.36" W x 0.92" H (30.0mm x 9.2mm x 23.4mm)
Serija * Moč (Watts) 2W
Paket / primer 7-SIP Module Druga imena 1776-2795
SUTS3243R3-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Lastnosti - Učinkovitost 73%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 600mA 18V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 600mA
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SUTS32405-G
SUTS32405-G
Proizvajalci: Cosel
Opis: DC DC CONVERTER 5V
Na zalogi: 3631 pcs
Prenesi: SUTS32405-G.pdf
RFQ
SUTS3483R3
SUTS3483R3
Proizvajalci: Cosel
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V
Na zalogi: 4063 pcs
Prenesi: SUTS3483R3.pdf
RFQ
SUTS3243R3-G
SUTS3243R3-G
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V