SUTS6053R3
CoselCosel
SUTS6053R3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SUTS6053R3
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V
Podatkovni listi: 1.SUTS6053R3.pdf2.SUTS6053R3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SUTS6053R3
Številka dela SUTS6053R3 Proizvajalec Cosel
Opis DC DC CONVERTER 3.3V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2909 pcs Podatkovni list 1.SUTS6053R3.pdf2.SUTS6053R3.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - izolacija 500V Napetost - Vhod (Min) 4.5V
Napetost - Vhod (maks.) 9V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.48" L x 0.36" W x 1.04" H (37.6mm x 9.2mm x 26.4mm)
Serija * Moč (Watts) 4W
Paket / primer 7-SIP Module Druga imena 1776-2800
SUTS6053R3-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Lastnosti - Učinkovitost 72%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1.2A 4.5V - 9V Input Tok - izhod (maks.) 1.2A