TUHS25F15
CoselCosel
TUHS25F15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TUHS25F15
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 15V 25W
Podatkovni listi: TUHS25F15.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TUHS25F15
Številka dela TUHS25F15 Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 15V 25W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4131 pcs Podatkovni list TUHS25F15.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 15V
Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Tip Enclosed
Velikost / dimenzija 1.42" L x 1.00" W x 0.65" H (36.1mm x 25.4mm x 16.5mm) Serija TUH
Moč (Watts) 26W Paket / primer 6-DIP Module
Druga imena 1776-2014 delovna temperatura -40°C ~ 85°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Pravilo obremenitve 120mV Uredba o vrsticah 60mV
Učinkovitost 88% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 1.7A 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input
Tok - izhod (maks.) 1.7A Odobritve CE, cURus