TUNS500F12
CoselCosel
TUNS500F12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TUNS500F12
Proizvajalec / znamka: Cosel
Opis izdelka AC/DC CONVERTER
Podatkovni listi: TUNS500F12.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 590 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 590 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TUNS500F12
Številka dela TUNS500F12 Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 590 pcs Podatkovni list TUNS500F12.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC Tip Enclosed
Velikost / dimenzija 4.62" L x 2.42" W x 0.50" H (117.3mm x 61.5mm x 12.7mm) Serija TUN
Moč (Watts) 500W Paket / primer 7-DIP Module
Druga imena 1776-1803 delovna temperatura -40°C ~ 100°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 23 Weeks Pravilo obremenitve 24mV
Uredba o vrsticah 24mV Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Universal Input Učinkovitost 86%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 42A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 42A