8L01-24-101
Coto TechnologyCoto Technology
8L01-24-101 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 8L01-24-101
Proizvajalec / znamka: Coto Technology
Opis izdelka RELAY REED SPST 500MA 24V
Podatkovni listi: 8L01-24-101.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8L01-24-101
Številka dela 8L01-24-101 Proizvajalec Coto Technology
Opis RELAY REED SPST 500MA 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 56184 pcs Podatkovni list 8L01-24-101.pdf
Vklopite napetost (maks.) 19.2 VDC Izklop napetosti (min) 2 VDC
Sklop zaključka PC Pin Preklopna napetost 200VAC, 200VDC - Max
Serija 8L Čas izdaje 0.5ms
Pakiranje Tube Druga imena 306-1029
delovna temperatura -20°C ~ 85°C Čas delovanja 0.5ms
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti Electrostatic Shield Ocena stika (trenutna) 500mA
Kontaktni material - Kontaktni obrazec SPST-NO (1 Form A)
Napetost tuljave 24VDC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 2.15 kOhms Moč tuljave -
Tok tekočine 11.0mA