9201-12-00TR
Coto TechnologyCoto Technology
Coto Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 9201-12-00TR
Proizvajalec / znamka: Coto Technology
Opis izdelka RELAY REED SPST 500MA 12V
Podatkovni listi: 9201-12-00TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 9201-12-00TR
Številka dela 9201-12-00TR Proizvajalec Coto Technology
Opis RELAY REED SPST 500MA 12V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21237 pcs Podatkovni list 9201-12-00TR.pdf
Vklopite napetost (maks.) 9 VDC Izklop napetosti (min) 1 VDC
Sklop zaključka Gull Wing Preklopna napetost 200VAC, 200VDC - Max
Serija 9200 Čas izdaje 0.1ms
Pakiranje Tape & Reel (TR) delovna temperatura -20°C ~ 85°C
Čas delovanja 0.4ms Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Sealed - Hermetically
Ocena stika (trenutna) 500mA Kontaktni material -
Kontaktni obrazec SPST-NO (1 Form A) Napetost tuljave 12VDC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 650 Ohms
Moč tuljave - Tok tekočine 18.5mA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: Coto Technology
Opis: RELAY REED SPST 500MA 5V
Na zalogi: 5954 pcs
Prenesi: 9201-05-30.pdf
RFQ
9201-1
Proizvajalci: Keystone Electronics Corp.
Opis: BRACKET COMPUTER A/V PCI
Na zalogi: 32844 pcs
Prenesi: 9201-1.pdf
RFQ
Proizvajalci: Knowles
Opis: RIBBON CABLES
Prenesi:
Proizvajalci: Coto Technology
Opis: RELAY REED SPST 500MA 12V