C2M1000170J-TR
Cree WolfspeedCree Wolfspeed
C2M1000170J-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C2M1000170J-TR
Proizvajalec / znamka: Cree Wolfspeed
Opis izdelka MOSFET N-CH 1700V 5.3A TO247
Podatkovni listi: C2M1000170J-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C2M1000170J-TR
Številka dela C2M1000170J-TR Proizvajalec Cree Wolfspeed
Opis MOSFET N-CH 1700V 5.3A TO247 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16705 pcs Podatkovni list C2M1000170J-TR.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.1V @ 500µA (Typ) Vgs (Max) +25V, -10V
Tehnologija SiCFET (Silicon Carbide) Paket naprave za dobavitelja D2PAK-7
Serija C2M™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.4 Ohm @ 2A, 20V
Odmik moči (maks.) 78W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 200pF @ 1000V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 13nC @ 20V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 20V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 1700V
natančen opis N-Channel 1700V 5.3A (Tc) 78W (Tc) Surface Mount D2PAK-7 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 5.3A (Tc)