CGH60120D-GP4
Cree WolfspeedCree Wolfspeed
CGH60120D-GP4 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CGH60120D-GP4
Proizvajalec / znamka: Cree Wolfspeed
Opis izdelka RF MOSFET HEMT 28V DIE
Podatkovni listi: CGH60120D-GP4.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 627 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 627 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CGH60120D-GP4
Številka dela CGH60120D-GP4 Proizvajalec Cree Wolfspeed
Opis RF MOSFET HEMT 28V DIE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 627 pcs Podatkovni list CGH60120D-GP4.pdf
Napetost - preskus 28V Napetost - ocenjena 84V
Vrsta tranzistorja HEMT Paket naprave za dobavitelja Die
Serija GaN Moč - izhod 120W
Pakiranje Tray Paket / primer Die
Druga imena CGH60120D
CGH60120D-ND
Slika hrupa -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Gain 13dB
Pogostost 6GHz natančen opis RF Mosfet HEMT 28V 1A 6GHz 13dB 120W Die
Trenutna ocena - Tok - preskus 1A