CGHV40320D-GP4
Cree WolfspeedCree Wolfspeed
CGHV40320D-GP4 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CGHV40320D-GP4
Proizvajalec / znamka: Cree Wolfspeed
Opis izdelka RF MOSFET HEMT 50V DIE
Podatkovni listi: CGHV40320D-GP4.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 331 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 331 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CGHV40320D-GP4
Številka dela CGHV40320D-GP4 Proizvajalec Cree Wolfspeed
Opis RF MOSFET HEMT 50V DIE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 331 pcs Podatkovni list CGHV40320D-GP4.pdf
Napetost - preskus 50V Napetost - ocenjena 150V
Vrsta tranzistorja HEMT Paket naprave za dobavitelja Die
Serija GaN Moč - izhod 320W
Pakiranje Tray Paket / primer Die
Druga imena CGHV40320D
CGHV40320D-ND
Slika hrupa -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Gain 19dB
Pogostost 4GHz natančen opis RF Mosfet HEMT 50V 500mA 4GHz 19dB 320W Die
Trenutna ocena - Tok - preskus 500mA