CPW2-1200-S005B
Cree WolfspeedCree Wolfspeed
Cree Wolfspeed
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPW2-1200-S005B
Proizvajalec / znamka: Cree Wolfspeed
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 1200V 5A
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije CPW2-1200-S005B
Številka dela CPW2-1200-S005B Proizvajalec Cree Wolfspeed
Opis DIODE SCHOTTKY 1200V 5A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5974 pcs Podatkovni list
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.8V @ 5A Paket naprave za dobavitelja Die
Hitrost No Recovery Time > 500mA (Io) Serija Z-Rec®
Povratni čas obnovitve (trr) 0ns Paket / primer Die
Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 175°C Tip montaže Surface Mount
Tip diode Silicon Carbide Schottky natančen opis Diode Silicon Carbide Schottky 17.5A (DC) Surface Mount Die
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 200µA @ 5A Tok - Povprečni popravek (Io) 17.5A (DC)
Capacitance @ Vr, F 455pF @ 0V, 1MHz