C4SMG-GJF-CU34Q7S1
CreeCree
Cree
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C4SMG-GJF-CU34Q7S1
Proizvajalec / znamka: Cree
Opis izdelka LED GREEN 4MM OVAL T/H
Podatkovni listi: C4SMG-GJF-CU34Q7S1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C4SMG-GJF-CU34Q7S1
Številka dela C4SMG-GJF-CU34Q7S1 Proizvajalec Cree
Opis LED GREEN 4MM OVAL T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4302 pcs Podatkovni list C4SMG-GJF-CU34Q7S1.pdf
Valovna dolžina - vrh - Valovna dolžina - prevladujoča 525nm
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 3.4V Kotni kot -
Paket naprave za dobavitelja 4-mm Oval Velikost / dimenzija -
Serija Screen Master® Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Ocena 2412mcd
Preglednost objektiva - Stil / velikost objektiva Oval with Domed Top, 4.20mm x 3.10mm
Barva objektiva - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina (maks.) 9.90mm Lastnosti -
natančen opis Green 525nm LED Indication - Discrete 3.4V Radial Tok - preskus 20mA