LMH020-3000-27G9-00000SS
CreeCree
LMH020-3000-27G9-00000SS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LMH020-3000-27G9-00000SS
Proizvajalec / znamka: Cree
Opis izdelka LED MOD 3000LM WHITE 2700K FLAT
Podatkovni listi: LMH020-3000-27G9-00000SS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LMH020-3000-27G9-00000SS
Številka dela LMH020-3000-27G9-00000SS Proizvajalec Cree
Opis LED MOD 3000LM WHITE 2700K FLAT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2277 pcs Podatkovni list LMH020-3000-27G9-00000SS.pdf
Valovna dolžina - Napetost - naprej (Vf) (Typ) 34.4V
Kotni kot 82° Tip LED Module
Temperatura - preskus 85°C Velikost / dimenzija 88.20mm Diameter
Serija LMH2 TrueWhite® Pakiranje Box
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Lumens / Watt @ Current - Test 93 lm/W Svetloba, ki oddaja svetlobo (LES) 68.00mm Diameter
Tip objektiva Flat Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina 30.00mm Flux @ Tok / Temperatura - Preskus 3000 lm (2790 lm ~ 3210 lm)
Tok - preskus 900mA Tok - maks 900mA