XPEAMB-L1-0000-00501
CreeCree
XPEAMB-L1-0000-00501 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: XPEAMB-L1-0000-00501
Proizvajalec / znamka: Cree
Opis izdelka LED XLAMP XPE AMBER 590NM 2SMD
Podatkovni listi: XPEAMB-L1-0000-00501.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije XPEAMB-L1-0000-00501
Številka dela XPEAMB-L1-0000-00501 Proizvajalec Cree
Opis LED XLAMP XPE AMBER 590NM 2SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70445 pcs Podatkovni list XPEAMB-L1-0000-00501.pdf
Valovna dolžina 590nm (585nm ~ 595nm) Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2.1V
Kotni kot 130° Toplotna odpornost paketa 10°C/W
Temperatura - preskus 25°C Paket naprave za dobavitelja SMD
Velikost / dimenzija 0.136" L x 0.136" W (3.45mm x 3.45mm) Serija XLamp® XP-E
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1414 (3535 Metric)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Lumens / Watt @ Current - Test 80 lm/W
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.084" (2.13mm)
Tok - preskus 350mA Tok - maks 500mA