825290C43.75MX
CrouzetCrouzet
Crouzet
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 825290C43.75MX
Proizvajalec / znamka: Crouzet
Opis izdelka MOTOR 825294 24/60 120:1 3
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije 825290C43.75MX
Številka dela 825290C43.75MX Proizvajalec Crouzet
Opis MOTOR 825294 24/60 120:1 3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4743 pcs Podatkovni list
Utež - Napetost - ocenjena -
Tip - Navor - nazivno (oz-in / mNm) -
Navor - maksimalni moment (oz-in / mNm) - Sklop zaključka -
Velikost / dimenzija - Serija -
RPM - Napajanje - ocenjeno -
delovna temperatura - Razmik med luknjami -
Tip motorja - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Dolžina - gred in ležaj - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Razmerje reduktorja - Funkcija -
Lastnosti - Tip dajalnika -
Premer - gred - natančen opis
Odobritve -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
825244A40030MP
825244A40030MP
Proizvajalci: Crouzet
Opis: MOTOR 115/60 30RPM 15:1 79
Na zalogi: 5639 pcs
Prenesi:
RFQ
Proizvajalci: Crouzet
Opis: 825294 RAP=75/4 V=48 HZ=50/60 MO
Na zalogi: 819 pcs
Prenesi:
RFQ
Proizvajalci: 3M
Opis: POLYCARBONATE MOLDED FACE 1=1PC
Na zalogi: 12341 pcs
Opis: 825294 RAP=75 V=24 HZ=50 MOTOR
Na zalogi: 854 pcs
825244C40030MH
825244C40030MH
Opis: MOTOR 24/60 30RPM 15:1 AXE
Opis: 825294 RAP=25 V=220-230 HZ=50 MO
Opis: MOTOR 825204 375RPM GEARBOX OVOI
Opis: 825294 RAP=375 V=220-230 HZ=50 M
Na zalogi: 979 pcs
Opis: 825294 RAP=187.5 V=220-230 HZ=50
825244B40010MB
825244B40010MB
Opis: MOTOR 230 50 10RPM 75/2:1
Opis: 825294 RAP=40 V=48 HZ=50/60 MOTO
Na zalogi: 885 pcs
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika