84214M02LNNS0.3
CrouzetCrouzet
Crouzet
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 84214M02LNNS0.3
Proizvajalec / znamka: Crouzet
Opis izdelka SWITCH THUMB BCD 0.1A 250V/50V
Podatkovni listi: 84214M02LNNS0.3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 84214M02LNNS0.3
Številka dela 84214M02LNNS0.3 Proizvajalec Crouzet
Opis SWITCH THUMB BCD 0.1A 250V/50V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2423 pcs Podatkovni list 84214M02LNNS0.3.pdf
Sklop zaključka Card Edge/Solder Pad with Component Mounting Serija 84214
Široka sekcija 0.300" (7.62mm) Preberite 0 ~ 3
Mere izreza plošče - Pakiranje Bulk
Izhodna koda BCD delovna temperatura -25°C ~ 70°C
Število oddelkov 1 Tip montaže Panel Mount, Snap-In
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Lastnosti - Končniki Sold Separately
Električno življenje 1,000,000 Cycles Znaki prikaza - višina 0.160" (4.06mm)
natančen opis Thumbwheel Switch BCD 0.1A @ 250VAC/50VDC Panel Mount, Snap-In Globina za prirobnico 42.00mm
Kontaktna ocena @ Napetost 0.1A @ 250VAC/50VDC Kontaktni material Copper