LNRTA24A
CrouzetCrouzet
LNRTA24A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LNRTA24A
Proizvajalec / znamka: Crouzet
Opis izdelka CONTROL LIQ LEV 24VAC SOCKETABLE
Podatkovni listi: LNRTA24A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LNRTA24A
Številka dela LNRTA24A Proizvajalec Crouzet
Opis CONTROL LIQ LEV 24VAC SOCKETABLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4519 pcs Podatkovni list LNRTA24A.pdf
Utež 0.441 lb (200.03g) Napetost - oskrba 24VAC
Tip Constant Level Sklop zaključka Plug In, 11 Pin (Octal)
Serija NRT Občutljivost 0 ~ 100kOhm
Vrsta izhoda Relay Druga imena 966-1474
LNRTA 24A
LNRTA24A-ND
delovna temperatura -10°C ~ 60°C Tip montaže Socketable
Vrsta tekočine - Lastnosti -
Razdalja - nadzor do senzorja (maks.) 91.44m natančen opis Liquid Level Controller Constant Level SPDT (1 Form C) 24VAC Socketable
Kontaktna ocena @ Napetost 10A @ 250VAC Kontaktni obrazec SPDT (1 Form C)