SDS60S110A
CrouzetCrouzet
Crouzet
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDS60S110A
Proizvajalec / znamka: Crouzet
Opis izdelka SS TIMR RPT CYCLE, 60S, 110VAC
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije SDS60S110A
Številka dela SDS60S110A Proizvajalec Crouzet
Opis SS TIMR RPT CYCLE, 60S, 110VAC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4634 pcs Podatkovni list
Serija * Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Time Delay Relay Delay
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SDS60 COVER KIT
SDS60 COVER KIT
Proizvajalci: XP Power
Opis: COVER FOR SDS SERIES POWER SUPP
Na zalogi: 5026 pcs
Prenesi: SDS60 COVER KIT.pdf
RFQ
SDS60UQ02
SDS60UQ02
Proizvajalci: XP Power
Opis: AC/DC CNVRTR 5V +/-12V -5V 60W
Na zalogi: 1247 pcs
Prenesi: SDS60UQ02.pdf
RFQ
SDS60US03
SDS60US03
Opis: AC/DC CONVERTER 3.3V 60W
Prenesi: SDS60US03.pdf
SDS60Q CON KIT
SDS60Q CON KIT
Opis: CONN KIT FOR SDS POWER SUPP
Prenesi: SDS60Q CON KIT.pdf
SDS60DT LOOM KT
SDS60DT LOOM KT
Opis: WIRE HARNESS FOR SDS SER PWR SUP
Prenesi: SDS60DT LOOM KT.pdf
SDS60UQ05
SDS60UQ05
Opis: AC/DC CNVRTR 5V 15V 15V -5V 60W
Prenesi: SDS60UQ05.pdf
SDS60 LOOM KIT
SDS60 LOOM KIT
Prenesi: SDS60 LOOM KIT.pdf
SDS60 CON KIT
SDS60 CON KIT
Prenesi: SDS60 CON KIT.pdf
SDS60UD01
SDS60UD01
Opis: AC/DC CONVERTER 5V 12V 63W
Prenesi: SDS60UD01.pdf
SDS60Q LOOM KIT
SDS60Q LOOM KIT
Prenesi: SDS60Q LOOM KIT.pdf
SDS60UQ01
SDS60UQ01
Opis: AC/DC CNVRTR 3.3V +/-12V 5V 60W