A53TP50DH
CrydomCrydom
A53TP50DH Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: A53TP50DH
Proizvajalec / znamka: Crydom
Opis izdelka SSR RELAY 3PST-NO 50A 48-530V
Podatkovni listi: A53TP50DH.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 573 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 573 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije A53TP50DH
Številka dela A53TP50DH Proizvajalec Crydom
Opis SSR RELAY 3PST-NO 50A 48-530V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 573 pcs Podatkovni list A53TP50DH.pdf
Napetost - obremenitev 48V ~ 530V Napetost - Vhod 90 ~ 280VAC
Sklop zaključka Screw Terminal Paket naprave za dobavitelja -
Serija 53TP Pakiranje Bulk
Paket / primer Module Vrsta izhoda AC, Zero Cross
Tip montaže Chassis Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Load Current 50A Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant