CL240D05
CrydomCrydom
CL240D05 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CL240D05
Proizvajalec / znamka: Crydom
Opis izdelka SSR RELAY SPST-NO 5A 24-280V
Podatkovni listi: 1.CL240D05.pdf2.CL240D05.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CL240D05
Številka dela CL240D05 Proizvajalec Crydom
Opis SSR RELAY SPST-NO 5A 24-280V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3764 pcs Podatkovni list 1.CL240D05.pdf2.CL240D05.pdf
Napetost - obremenitev 24V ~ 280V Napetost - Vhod 3 ~ 32VDC
Sklop zaključka Screw Terminal Paket naprave za dobavitelja -
Serija CL Pakiranje Bulk
Paket / primer Hockey Puck Vrsta izhoda AC, Zero Cross
Druga imena CC1762 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Load Current 5A Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Hockey Puck Circuit SPST-NO (1 Form A)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CL240A10R
CL240A10R
Proizvajalci: Crydom
Opis: SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V
Na zalogi: 2904 pcs
Prenesi: CL240A10R.pdf
RFQ
CL240A05RC
CL240A05RC
Proizvajalci: Crydom
Opis: SSR RELAY SPST-NO 5A 24-280V
Na zalogi: 2294 pcs
Prenesi: CL240A05RC.pdf
RFQ
CL240D05R
CL240D05R
Prenesi: CL240D05R.pdf
CL240D10
CL240D10
Prenesi: CL240D10.pdf
CL240D10C
CL240D10C
Prenesi: CL240D10C.pdf
CL240D05RC
CL240D05RC