CTA16-1200CPT
CrydomCrydom
Crydom
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CTA16-1200CPT
Proizvajalec / znamka: Crydom
Opis izdelka TRIAC 1.2KV 16A TO220AB
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije CTA16-1200CPT
Številka dela CTA16-1200CPT Proizvajalec Crydom
Opis TRIAC 1.2KV 16A TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5492 pcs Podatkovni list
Stanje napetosti - izklop 1.2kV Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.3V
Tip Triac Standard Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis TRIAC Standard 1.2kV 16A Through Hole TO-220AB Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 16A
Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 160A, 168A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 25mA
Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 25mA Konfiguracija Single
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CTA16-1200BPT
CTA16-1200BPT
Proizvajalci: Crydom
Opis: TRIAC 1.2KV 16A TO220AB
Na zalogi: 4443 pcs
Prenesi:
RFQ
CTA1503X2
CTA1503X2
Proizvajalci: HellermannTyton
Opis: FIBER OPTIC MARKER 4X1.5"
Na zalogi: 2089 pcs
Prenesi: CTA1503X2.pdf
RFQ
CTA17
CTA17
Proizvajalci: Coto Technology
Opis: SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-350V