CTB24-1200B
CrydomCrydom
Crydom
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CTB24-1200B
Proizvajalec / znamka: Crydom
Opis izdelka TRIAC 1.2KV 24A TO220AB
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije CTB24-1200B
Številka dela CTB24-1200B Proizvajalec Crydom
Opis TRIAC 1.2KV 24A TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5423 pcs Podatkovni list
Stanje napetosti - izklop 1.2kV Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.3V
Tip Triac Standard Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija - Pakiranje Bulk
Paket / primer TO-220-3 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis TRIAC Standard 1.2kV 24A Through Hole TO-220AB Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 24A
Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 250A, 260A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 80mA
Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 50mA Konfiguracija Single