CWU24125P-10
CrydomCrydom
CWU24125P-10 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CWU24125P-10
Proizvajalec / znamka: Crydom
Opis izdelka SSR RELAY SPST-NO 125A 24-280V
Podatkovni listi: 1.CWU24125P-10.pdf2.CWU24125P-10.pdf3.CWU24125P-10.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 885 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 885 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CWU24125P-10
Številka dela CWU24125P-10 Proizvajalec Crydom
Opis SSR RELAY SPST-NO 125A 24-280V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 885 pcs Podatkovni list 1.CWU24125P-10.pdf2.CWU24125P-10.pdf3.CWU24125P-10.pdf
Napetost - obremenitev 24V ~ 280V Napetost - Vhod 20 ~ 280VAC, 20 ~ 48VDC
Sklop zaključka Screw Terminal Paket naprave za dobavitelja -
Serija CW24 Pakiranje Bulk
Paket / primer Hockey Puck Vrsta izhoda AC
Tip montaže Chassis Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Load Current 125A Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant