D53RV50C
CrydomCrydom
D53RV50C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D53RV50C
Proizvajalec / znamka: Crydom
Opis izdelka SSR RELAY 3PST-NO 50A 48-530V
Podatkovni listi: 1.D53RV50C.pdf2.D53RV50C.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 302 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 302 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D53RV50C
Številka dela D53RV50C Proizvajalec Crydom
Opis SSR RELAY 3PST-NO 50A 48-530V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 302 pcs Podatkovni list 1.D53RV50C.pdf2.D53RV50C.pdf
Napetost - obremenitev 48V ~ 530V Napetost - Vhod 4 ~ 32VDC
Sklop zaključka Screw Terminal Paket naprave za dobavitelja -
Serija 53RV Pakiranje Tube
Paket / primer Module Vrsta izhoda AC
Druga imena CC1725 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Load Current 50A Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant