DP4R60D40B8
CrydomCrydom
DP4R60D40B8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DP4R60D40B8
Proizvajalec / znamka: Crydom
Opis izdelka RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 15V
Podatkovni listi: 1.DP4R60D40B8.pdf2.DP4R60D40B8.pdf3.DP4R60D40B8.pdf4.DP4R60D40B8.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 279 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 279 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DP4R60D40B8
Številka dela DP4R60D40B8 Proizvajalec Crydom
Opis RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 15V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - obremenitev 1 ~ 48 V Napetost - Vhod 4.5 ~ 15VDC
Sklop zaključka Screw Terminal Serija DP
Pakiranje Bulk Paket / primer Hockey Puck
Vrsta izhoda DC Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Load Current 40A Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DP4R60D60B2
DP4R60D60B2
Proizvajalci: Crydom
Opis: RELAY SSR CONTACT 48VDC 60A 15V
Na zalogi: 249 pcs
Prenesi: DP4R60D60B2.pdf
RFQ
DP4R60D40B
DP4R60D40B
Proizvajalci: Crydom
Opis: RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 15V
Na zalogi: 300 pcs
Prenesi: DP4R60D40B.pdf
RFQ
DP4R60D60B5
DP4R60D60B5
Na zalogi: 221 pcs
Prenesi: DP4R60D60B5.pdf
DP4R60D40
DP4R60D40