DP4RSA60E20B5
CrydomCrydom
DP4RSA60E20B5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DP4RSA60E20B5
Proizvajalec / znamka: Crydom
Opis izdelka RELAY SSR CONTACT 48VDC 20A 32V
Podatkovni listi: 1.DP4RSA60E20B5.pdf2.DP4RSA60E20B5.pdf3.DP4RSA60E20B5.pdf4.DP4RSA60E20B5.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 283 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 283 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DP4RSA60E20B5
Številka dela DP4RSA60E20B5 Proizvajalec Crydom
Opis RELAY SSR CONTACT 48VDC 20A 32V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - obremenitev 1 ~ 48 V Napetost - Vhod 18 ~ 32VDC
Sklop zaključka Screw Terminal Serija DP
Pakiranje Bulk Paket / primer Hockey Puck
Vrsta izhoda DC Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Load Current 20A Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DP4RSA60E20
DP4RSA60E20
Proizvajalci: Crydom
Opis: RELAY SSR CONTACTOR 20A 48V
Na zalogi: 324 pcs
Prenesi: DP4RSA60E20.pdf
RFQ
DP4RSA60E20B2
DP4RSA60E20B2
Proizvajalci: Crydom
Opis: RELAY SSR CONTACT 48VDC 20A 32V
Na zalogi: 295 pcs
Prenesi: DP4RSA60E20B2.pdf
RFQ
DP4RSA60E20B
DP4RSA60E20B