DP4RSB60E40B8
CrydomCrydom
DP4RSB60E40B8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DP4RSB60E40B8
Proizvajalec / znamka: Crydom
Opis izdelka RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 32V
Podatkovni listi: 1.DP4RSB60E40B8.pdf2.DP4RSB60E40B8.pdf3.DP4RSB60E40B8.pdf4.DP4RSB60E40B8.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 295 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 295 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DP4RSB60E40B8
Številka dela DP4RSB60E40B8 Proizvajalec Crydom
Opis RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 32V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - obremenitev 1 ~ 48 V Napetost - Vhod 18 ~ 32VDC
Sklop zaključka Screw Terminal Serija DP
Pakiranje Bulk Paket / primer Hockey Puck
Vrsta izhoda DC Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Load Current 40A Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Podobni izdelki
DP4RSB60E60B
DP4RSB60E60B
Proizvajalci: Crydom
Opis: RELAY SSR CONTACTOR 60A 48V
Na zalogi: 243 pcs
Prenesi: DP4RSB60E60B.pdf
RFQ
DP4RSB60E40
DP4RSB60E40
Proizvajalci: Crydom
Opis: RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 32V
Na zalogi: 285 pcs
Prenesi: DP4RSB60E40.pdf
RFQ
DP4RSB60E60
DP4RSB60E60
Na zalogi: 241 pcs
Prenesi: DP4RSB60E60.pdf
DP4RSB60E20B8
DP4RSB60E20B8
Opis: RELAY SSR CONTACT 48VDC 20A 32V
Na zalogi: 252 pcs
Prenesi: DP4RSB60E20B8.pdf
DP4RSB60E40B
DP4RSB60E40B