DP4RSC60E40B8H
CrydomCrydom
Crydom
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DP4RSC60E40B8H
Proizvajalec / znamka: Crydom
Opis izdelka RELAY SSR 48 V
Podatkovni listi: DP4RSC60E40B8H.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 285 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 285 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DP4RSC60E40B8H
Številka dela DP4RSC60E40B8H Proizvajalec Crydom
Opis RELAY SSR 48 V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 285 pcs Podatkovni list DP4RSC60E40B8H.pdf
Serija * Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Solid State
Podobni izdelki
DP4RSC60E40B8
DP4RSC60E40B8
Proizvajalci: Crydom
Opis: RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 32V