DR2260D35UR
CrydomCrydom
DR2260D35UR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DR2260D35UR
Proizvajalec / znamka: Crydom
Opis izdelka SSR RELAY SPST-NO 35A 48-600V
Podatkovni listi: DR2260D35UR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DR2260D35UR
Številka dela DR2260D35UR Proizvajalec Crydom
Opis SSR RELAY SPST-NO 35A 48-600V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1293 pcs Podatkovni list DR2260D35UR.pdf
Napetost - obremenitev 48V ~ 600V Napetost - Vhod 4 ~ 32VDC
Sklop zaključka Screw Terminal Paket naprave za dobavitelja -
Serija DR22 Pakiranje Bulk
Paket / primer SSR with Integrated Heat Sink Vrsta izhoda AC
Tip montaže DIN Rail Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Load Current 35A