DRA4D250E6
CrydomCrydom
DRA4D250E6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DRA4D250E6
Proizvajalec / znamka: Crydom
Opis izdelka RELAY CONTACT H-BRG 250VDC 6A
Podatkovni listi: 1.DRA4D250E6.pdf2.DRA4D250E6.pdf3.DRA4D250E6.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 382 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 382 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DRA4D250E6
Številka dela DRA4D250E6 Proizvajalec Crydom
Opis RELAY CONTACT H-BRG 250VDC 6A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 382 pcs Podatkovni list 1.DRA4D250E6.pdf2.DRA4D250E6.pdf3.DRA4D250E6.pdf
Utež - Napetost - oskrba 15 ~ 32 VDC
Napetost - obremenitev 1 ~ 250 V Tip Module
Serija DRA4D Druga imena CC2435
DRA4D250E6-ND
delovna temperatura -30°C ~ 60°C Število motorjev 1
Tip montaže DIN Rail Tip motorja Brushed DC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik -
Za uporabo s / sorodnimi izdelki DRA Series Lastnosti -
natančen opis Reversing Relay 15 ~ 32 VDC Supply 6A 1 ~ 250 V Load Trenutni - izhod 6A