EZE480D18R
CrydomCrydom
EZE480D18R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EZE480D18R
Proizvajalec / znamka: Crydom
Opis izdelka SSR RELAY SPST-NO 18A 48-660V
Podatkovni listi: 1.EZE480D18R.pdf2.EZE480D18R.pdf3.EZE480D18R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EZE480D18R
Številka dela EZE480D18R Proizvajalec Crydom
Opis SSR RELAY SPST-NO 18A 48-660V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1881 pcs Podatkovni list 1.EZE480D18R.pdf2.EZE480D18R.pdf3.EZE480D18R.pdf
Napetost - obremenitev 48V ~ 660V Napetost - Vhod 15 ~ 32VDC
Sklop zaključka Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Paket naprave za dobavitelja -
Serija EZ Pakiranje Bulk
Paket / primer Module Vrsta izhoda AC
Tip montaže Chassis Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Load Current 18A Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant