F1842SDK1600
CrydomCrydom
Crydom
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F1842SDK1600
Proizvajalec / znamka: Crydom
Opis izdelka MODULE SCR/DIODE 40A 600VAC
Podatkovni listi: 1.F1842SDK1600.pdf2.F1842SDK1600.pdf3.F1842SDK1600.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 709 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 709 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F1842SDK1600
Številka dela F1842SDK1600 Proizvajalec Crydom
Opis MODULE SCR/DIODE 40A 600VAC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 709 pcs Podatkovni list 1.F1842SDK1600.pdf2.F1842SDK1600.pdf3.F1842SDK1600.pdf
Stanje napetosti - izklop 1.6kV Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 3V
Struktura Series Connection - All SCRs Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Module
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Število SCR, diode 2 SCRs
Tip montaže Chassis Mount Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis SCR Module 1.6kV Series Connection - All SCRs Chassis Mount Module Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 1000A @ 60Hz
Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 150mA