M50100SB1200
CrydomCrydom
M50100SB1200 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: M50100SB1200
Proizvajalec / znamka: Crydom
Opis izdelka MODULE POWER 100A 1200V BRIDGE
Podatkovni listi: 1.M50100SB1200.pdf2.M50100SB1200.pdf3.M50100SB1200.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije M50100SB1200
Številka dela M50100SB1200 Proizvajalec Crydom
Opis MODULE POWER 100A 1200V BRIDGE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1329 pcs Podatkovni list 1.M50100SB1200.pdf2.M50100SB1200.pdf3.M50100SB1200.pdf
Voltage - Peak Reverse (Max) 1.2kV Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.2V @ 100A
Tehnologija Standard Paket naprave za dobavitelja Module
Serija - Pakiranje Bulk
Paket / primer Module Druga imena CC1653
M50100SB1200-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Tip montaže Chassis Mount
Tip diode Single Phase natančen opis Bridge Rectifier Single Phase Standard 1.2kV Chassis Mount Module
Tok - Povprečni popravek (Io) 100A