SSC1000-25-36
CrydomCrydom
SSC1000-25-36 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SSC1000-25-36
Proizvajalec / znamka: Crydom
Opis izdelka RELAY SSR HV DC 1KVDC 25A 36V
Podatkovni listi: 1.SSC1000-25-36.pdf2.SSC1000-25-36.pdf3.SSC1000-25-36.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 453 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 453 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SSC1000-25-36
Številka dela SSC1000-25-36 Proizvajalec Crydom
Opis RELAY SSR HV DC 1KVDC 25A 36V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 453 pcs Podatkovni list 1.SSC1000-25-36.pdf2.SSC1000-25-36.pdf3.SSC1000-25-36.pdf
Napetost - obremenitev 0 ~ 1000 V Napetost - Vhod 32 ~ 40VDC
Sklop zaključka Screw Terminal Serija SSC
Pakiranje Bulk Paket / primer Hockey Puck
Vrsta izhoda DC Druga imena CC2577
SSC1000-25-36-ND
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks Load Current 25A